Krāsas

Piegāde

Pasūtījums

 

Veikt pasūtījumu var interneta veikalā vai pa tālruni.

 

Pasūtījuma noformēšanas laikā nepieciešams norādīt  kontakta datus: tālruni,  e-mail, piegādes adresi un PILNGADĪGĀ saņēmēja pilnuvārdu un uzvārdu.

Tuvākā laikā ar jums sazināsies operators un noskaidros pārējos jautājumus par jūsu pasūtījumu, pilnu cenu, apmaksu un piegādes nosacījumiem.

 

Piegāde

 

Cilvēki, kas nevēlas vai nespēj atbraukt pēc skrituļ kurpēm uz biroju (sk. kontaktus), piedāvājam izmantot piegādes pakalpojumus.

Norādītās  cenas interneta veikalā uz jebkuru Heelys produkciju neiekļauj piegādes izmaksas.

Piegādi veicam ar dienesta kurjera starpniecību. Piegādes laiks no 1 līdz 3 dienām pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksāšanas.

 

Pasūtījuma saņemšana

 

Neplēsiet un nemetiet ārā firmas iepakojumu, uzlīmes u.c. , neievietoiet riteni un nesāciet izmantot kurpes, kamēr neesat pārliecināti, ka tie jums der.

 

Atgriešana un maiņa

 

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, heelys.lv piedāvātās preces pārdošana ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību tiek uzskatīta par Distances līgumu.

 

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

 

Preci lūdzam atgriezt mūsu birojā, Elizabetes ielā 85A-18A, Rīga, LV-1050, saglabājot visus maksājuma dokumentus kā apstiprinājumu, ka preci jūs iegādājāties interneta veikalā heelys.lv.

 

Visus  kurjera izdevumus sedz pircējs.