Krāsas

F.A.Q.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 

1. Kas ir ABEC?

 

ABEC - Annular Bearing Engineers Committee. Komiteja, kas noteica ABEC precīzu gultņu standartus gultņu ražošanas asociācijai. Pamatatšķirība – tas ir ātrums, kuru var attīstīt uz dažādiem ABEC. Jo lielāks ABEC numurs, jo lielāku ātrumu var attīstīt. Kaut gan priekš Heelys, kam ir tikai viens ritenis, šis faktors ir nenozīmīgs. Starpību starp ABEC 5 un 7 numuriem jūs noteikti nejutīsiet, taču ļoti iespējams sajutīsiet starp 1 un 7.

 

2. Cik ātri nonēsājas riteņi?

 

Ja jūs nebrauksiet pa ūdeni, sniegu vai smiltīm, tad riteņu gultņi kalpos diezgan ilgi, vienu sezonu noteikti. Kaut gan pie agresīvas braukšanas novērojams riteņu izlietojums jau pāris mēnešos. Tā kā riteņi skaitās nolietojams materiāls, agri vai vēlu tie būs jāmaina.

 

3. Cik ērti ir staigāt Heelys?

 

Tie ne ar ko neatšķiras no vienkāršiem sporta apaviem. Ar riteni pēdā var mierīgi staigāt, tikai sajūtas kā uz neliela papēža. Paslīdēt sarežģīti, jo atbalsts ir uz platāko pēdas daļu. Riteni var ļoti viegli izņemt ar atslēgu. Vāciņi aizsedz riteņa „caurumu”, tas ir ļoti ērti, kad ārā ir dubļi vai sniegs.

 

4. Cik kvalitatīvi šūti Heelys un kas ir izgatavotājs?

 

Galvenā firma atrodas ASV, rūpnīcas - Korejā, Indonēzijā un Ķīnā. Tirgotāji, kas tirgo sporta apavus jau vairākus gadus, izsakās par kvalitāti ļoti pozitīvi.